nba dresovi

nba dresovi

Los Angeles Clippersi vode protiv Dallas Mavericksa ukupnim rezultatom 1-0

2024. április 23. - nbakosarkaskidres

Ovosezonski rezultat Los Angeles Clippersa je relativno dobar, a uspješno su se ugurali i u playoff. U doigravanju su se Los Angeles Clippersi susreli s Dallas Mavericksima. Nogometaši u nba dresovi uveli su i prvu ovosezonsku utakmicu doigravanja. Bit će ovo teška borba za igrače.

U ovoj utakmici Kawhi nije igrao, što je stvorilo veliki pritisak na Los Angeles Clipperse. No, pod vodstvom Hardena, Los Angeles Clippersi su također odigrali vrlo dobro u prvom poluvremenu, izravno vodeći protivnike sa 28 poena razlike. Navijači u Los Angeles Clippers dresovi na mjestu događaja već su vidjeli nadu u pobjedu. Ulaskom u drugo poluvrijeme Los Angeles Clippersi su očito dosta usporili, a Dallas Mavericksi očito krenuli u kontre. No, zbog goleme razlike u rezultatu u prvom poluvremenu, Los Angeles Clippersi su svladali Dallas Maverickse sa 109-97.

Los Angeles Clippersi su dobro startali u G1 u prvoj rundi doigravanja, poveli su 1-0 ukupnim rezultatom. Ovo će im biti prva stanica na putu do pobjede.