nba dresovi

nba dresovi

New York Knicksi pobjednici četvrte utakmice prvog kruga NBA doigravanja

2024. április 29. - nbakosarkaskidres

NBA doigravanje je ušlo u četvrtu utakmicu. Ovaj put se natječu New York Knicks i Philadelphia 76ers. Scena je također pozdravila tisuće navijača u nba dresovi koji su ih bodrili. U prva tri međusobna kola New York Knicksi su vodili protiv Philadelphia 76ersa 3-0. Ova runda igre također je ključna bitka. Ako Philadelphia 76ersi ne mogu izjednačiti rezultat, New York Knicksi će doći do vlastite meč lopte.

New York Knicksi su otišli izazvati Philadelphia 76erse. Učinak Philadelphia 76ersa u prvoj četvrtini pokazao je prednost domaćeg terena, no New York Knicksi su brzo vratili formu. Nakon poluvremena razlika u rezultatu između dvije strane bila je 2. Dva poena. Igrači koji nose New York Knicks dresovi nastavljaju marljivo raditi. U drugom poluvremenu napad i obrana obje strane bili su relativno slični, no u posljednjoj četvrtini New York Knicksi su ipak imali blagu prednost, a rezultat se postupno povećavao. Na kraju su New York Knicksi na gostovanju tijesno svladali Philadelphia 76erse 97-92.

New York Knicksi pobijedili su u četvrtoj utakmici prvog kola doigravanja NBA lige, vodeći protiv Philadelphia 76ersa 3-1.