All Star dresovi

nba dresovi

nba dresovi

Los Angeles Lakersi vode u 3 uzastopne utakmice s dvoznamenkastom razlikom, ali Denver Nuggets to preokreću

2024. április 27. - nbakosarkaskidres

Protivnik Los Angeles Lakersa za ulazak u doigravanje ovog puta je malo jak, ali i Los Angeles Lakersi su slavni u povijesti NBA lige. Kada se ove dvije momčadi sastanu u doigravanju, nedvojbeno će prirediti prekrasan obračun. No, Los Angeles Lakersi nisu se dobro pokazali. Nakon dvije uzastopne izgubljene utakmice, navijači u nba dresovi mislili su da neće izgubiti tri uzastopne utakmice. Nažalost, Los Angeles Lakersi ponovno su napravili istu grešku.

Recimo da Denver Nuggets nisu imali mnogo koristi od Los Angeles Lakersa, Los Angeles Lakersi su ih povukli na više nego dvoznamenkastu vrijednost mnogo puta tijekom utakmice. Nakon poluvremena vodili su i s 4 razlike. Međutim, igrači koji su nosili Los Angeles Lakers dresovi uvijek su padali u kritičnim trenucima, a Denver Nuggetsi su u trećoj četvrtini bili izravno napadnuti. Iako su Los Angeles Lakersi pokušavali vratiti rezultat, još uvijek bezuspješno, a na kraju su poraženi od Denver Nuggetsa 112-105.

Denver Nuggetsi su definitivno najveći kamen spoticanja Los Angeles Lakersa. Los Angeles Lakersi pretrpjeli su niz od 11 poraza protiv Denver Nuggetsa. Na kraju ove utakmice Los Angeles Lakersi gubili su 0-3 s ukupnim rezultatom 0-3 i bili na rubu eliminacije.