All Star dresovi

nba dresovi

nba dresovi

Los Angeles Lakersi vode u 3 uzastopne utakmice s dvoznamenkastom razlikom, ali Denver Nuggets to preokreću

2024. április 27. - nbakosarkaskidres

Protivnik Los Angeles Lakersa za ulazak u doigravanje ovog puta je malo jak, ali i Los Angeles Lakersi su slavni u povijesti NBA lige. Kada se ove dvije momčadi sastanu u doigravanju, nedvojbeno će prirediti prekrasan obračun. No, Los Angeles Lakersi nisu se dobro pokazali. Nakon dvije uzastopne izgubljene utakmice, navijači u nba dresovi mislili su da neće izgubiti tri uzastopne utakmice. Nažalost, Los Angeles Lakersi ponovno su napravili istu grešku.

Recimo da Denver Nuggets nisu imali mnogo koristi od Los Angeles Lakersa, Los Angeles Lakersi su ih povukli na više nego dvoznamenkastu vrijednost mnogo puta tijekom utakmice. Nakon poluvremena vodili su i s 4 razlike. Međutim, igrači koji su nosili Los Angeles Lakers dresovi uvijek su padali u kritičnim trenucima, a Denver Nuggetsi su u trećoj četvrtini bili izravno napadnuti. Iako su Los Angeles Lakersi pokušavali vratiti rezultat, još uvijek bezuspješno, a na kraju su poraženi od Denver Nuggetsa 112-105.

Denver Nuggetsi su definitivno najveći kamen spoticanja Los Angeles Lakersa. Los Angeles Lakersi pretrpjeli su niz od 11 poraza protiv Denver Nuggetsa. Na kraju ove utakmice Los Angeles Lakersi gubili su 0-3 s ukupnim rezultatom 0-3 i bili na rubu eliminacije.

Los Angeles Clippersi vode protiv Dallas Mavericksa ukupnim rezultatom 1-0

Ovosezonski rezultat Los Angeles Clippersa je relativno dobar, a uspješno su se ugurali i u playoff. U doigravanju su se Los Angeles Clippersi susreli s Dallas Mavericksima. Nogometaši u nba dresovi uveli su i prvu ovosezonsku utakmicu doigravanja. Bit će ovo teška borba za igrače.

U ovoj utakmici Kawhi nije igrao, što je stvorilo veliki pritisak na Los Angeles Clipperse. No, pod vodstvom Hardena, Los Angeles Clippersi su također odigrali vrlo dobro u prvom poluvremenu, izravno vodeći protivnike sa 28 poena razlike. Navijači u Los Angeles Clippers dresovi na mjestu događaja već su vidjeli nadu u pobjedu. Ulaskom u drugo poluvrijeme Los Angeles Clippersi su očito dosta usporili, a Dallas Mavericksi očito krenuli u kontre. No, zbog goleme razlike u rezultatu u prvom poluvremenu, Los Angeles Clippersi su svladali Dallas Maverickse sa 109-97.

Los Angeles Clippersi su dobro startali u G1 u prvoj rundi doigravanja, poveli su 1-0 ukupnim rezultatom. Ovo će im biti prva stanica na putu do pobjede.

Vanessa nikada ne može zaboraviti svog muža

Kobe je bol u srcima mnogih obožavatelja. Kobea nema više od četiri godine, a navijači još uvijek ne mogu zaboraviti ovog sjajnog igrača. Kobeov nba dresovi navijači i dalje skupljaju po svojim domovima, ali on je otišao zauvijek.

Nedavno je Kobeova udovica Vanessa ažurirala svoj INS, objavila fotografije svog vjenčanja s Kobeom i napisala: "Sretna godišnjica, Kobe, 23. godišnjica." Vanessa nikada nije uspjela zaboraviti svog supruga, a svake će godine biti tu u raznim važnim prigodama. Današnji dan izražava moju čežnju za Kobeom. Vjerujem da je to isti osjećaj svakog navijača koji nosi Kobe Bryant dresovi. Današnji tako važan praznik nedvojbeno je još više probudio Kobea koji nedostaje Vanessi.

Međutim, Vanessa je sada preboljela tugu zbog Kobeove smrti. Ima još troje djece koje mora odgajati. Sadašnja Vanessa nije dekadentna, napuhana, samoporažavajuća.

Phoenix Sunsi se pomaknuli na šesto mjesto Zapada

Phoenix Sunsi su pobijedili Minnesota Timberwolvese sa 125-106 i upisali treću uzastopnu pobjedu. Phoenix Sunsi su jako zabrinuli Minnesota Timberwolvese u ovoj utakmici jer su Denver Nuggetsi pobijedili Memphis Grizzliese. Da su Minnesota Timberwolvesi izgubili ovu utakmicu, pali bi na treće mjesto Zapadne konferencije, što je još kritičnije. Jedino što su Phoenix Sunsi svladali Minnesota Timberwolvese + New Orleans Pelicansi izgubili od Los Angeles Lakersa. Phoenix Sunsi su se popeli na šesto mjesto Zapadne konferencije. To znači da će Minnesota Timberwolves igrati protiv Phoenix Sunsa u prvom krugu doigravanja. Zar Phoenix Sunsi nemaju mentalitet prvog kola? Prednost? Ovdje imamo nba dresovi.

Nakon ove utakmice, Phoenix Suns su postali tema broj 1 pretraživanja u Sjedinjenim Državama, ljestvica doigravanja najavljena je kao tema broj 2 pretraživanja, a Bradley Beal je bio tema broj 3 pretraživanja u Sjedinjenim Državama. Phoenix Sunsima doista nije lako vratiti se među prvih šest. Navijači koji su nosili Phoenix Suns dresovi bili su oduševljeni. Nakon ove utakmice Phoenix Sunsi su osigurali šesto mjesto u Zapadnoj konferenciji, au prvom kolu doigravanja igrat će protiv Minnesota Timberwolvesa. Dužnosnici Phoenix Sunsa također su objavili poster momčadi koja ulazi u doigravanje. Tek su u posljednjoj utakmici upisali plasman u doigravanje. Phoenix Sunsima je bilo jako teško.

Nijedan NBA igrač ne misli da je JARAC

James je sjajan igrač u NBA ligi, što prepoznaju svi slojevi društva. Uostalom, rijetkost je da 39-godišnji igrač još uvijek bude stožerni igrač momčadi u NBA ligi. Može se reći da su njegovi uspjesi rezultat prepoznavanja tisuća navijača koji nose nba dresovi.

Ali neki ljudi ne misle tako. Kwame Brown požalio se na zvijezdu Lakersa Jamesa u emisiji. Smatrao je da James nije JAZAC i da je samo koristio svoj medijski utjecaj za stvaranje ovakvog javnog mnijenja. Ovo nije prvi put da Brown kritizira Jamesa. Jednom je rekao da je James kist podataka. Da ima LeBron James dresovi, spalio bih ga odmah. Očito, bez obzira na to je li James JAZAC kakav misli da jest, takva izjava je vrlo nepoštovanje.

U usporedbi s Brownom, koji je bio prvi izbor na draftu i već je napustio NBA s 30 godina, Brown nije kvalificiran za ocjenjivanje igrača s mnogo počasti.

Los Angeles Clippersi se potpuno vratili

Los Angeles Clippersi su se kod kuće suočili s Cleveland Cavaliersima. Dvije momčadi bile su približno jednako rangirane na Istoku i Zapadu, a također su bile jake momčadi. Scena je također dočekala tisuće navijača u nba dresovi koji su gledali utakmicu. Los Angeles Clippersi nisu našli ritam na početku utakmice. U prvom poluvremenu Los Angeles Clipperse izravno su otvorili Cavaliersi s 21 poenom. U drugom poluvremenu Los Angeles Clippersi brzo su našli formu i napravili veliki preokret u drugom dijelu. Ne samo da su izjednačili rezultat, već su i tijesno svladali Cleveland Cavalierse 118-120.

Smijeh i danas ostaje na domaćem terenu Los Angeles Clippersa, a svaki igrač koji navija za Los Angeles Clipperse sretan je zbog toga. Harden je zabio 22 koša u prvom poluvremenu, ali nije nastupio jednu i pol četvrtinu u drugom dijelu. Glavni trener Los Angeles Clippersa dao je objašnjenje. Glavni razlog zašto Harden nije igrao zbog upale stopala dok je nosio Los Angeles Clippers dresovi. Drugi razlog je bio taj što su Los Angeles Clippersi u drugom poluvremenu našli svoj ritam, pa Harden He nije prije igrao, a raspored direktora Lua je nedvojbeno bio točan. Na kraju su pobijedili i Los Angeles Clippersi.

Los Angeles Clippersi ustraju u nedaćama

Los Angeles Clippers kod kuće dočekuju Denver Nuggetse. Obje momčadi su vrlo jake u NBA ligi. Natjecanje između ova dva tima također znači da počinje uzbudljiva utakmica. Dakle, nba dresovi koje momčadi će biti najsvjetlije boje u ovoj utakmici.

Kao NBA prvak prošle sezone, Denver Nuggets se ne može podcijeniti u smislu snage. Na početku utakmice jesu pravili veliki pritisak na Los Angeles Clipperse, a Denver Nuggetsi su jednom otvorili rezultat na 17 poena. Los Angeles Clippersi su momčad koja se neće lako predati. U sljedećoj utakmici igrači u Los Angeles Clippers Dres krenuli su u kontre. Izvrsnim timskim radom i upornošću konačno su uspjeli preokrenuti Denver Nuggetse 102-100 i pobijediti u ovoj uzbudljivoj utakmici.

Los Angeles Clippersi ne samo da su preokrenuli rezultat, već su na kraju i dobili utakmicu, što je Los Angeles Clippersima nedvojbeno dalo više samopouzdanja i motivacije u sljedećoj utakmici. Još jednom im čestitam.

James je tako lud

Lakersi su otišli izazvati Netse. James je domaći teren Netsa pretvorio u vlastitu veliku pozornicu. Čak su im i navijači u nba dresovi Netsa navijali. To je šarm Jamesa koji ima skoro 40 godina.

Mislite da je to izdaja navijača Netsa, ali nije tako. Vidjeli smo da je tijekom cijele utakmice James, koji je odigrao ukupno 37 minuta, ubacio 13 od 17, 9 od 10 trica, 5 od 6 slobodnih bacanja, 40 poena, 7 skokova i 5 asistencija, uz postotak šuta od 76,5 % i postotak šuta za tri poena 90%. Statistika je jednostavno nevjerojatna. James koji nosi Los Angeles Lakers dresovi je jednostavno lud. Bez obzira čiji su navijači, nitko ne može a da ne bude impresioniran ovim 40-godišnjim veteranom.

Nema sumnje u Jamesovu snagu. Društveni mediji Lakersa izravno ga nazivaju GOAT.

Green se ispričao cijelom timu Golden State Warriors

Golden State Warriors suočili su se s Orlando Magic -om u prethodnom krugu, i iako su na kraju pobijedili u igri, bilo je jasno da je postupak bio vrlo iznenađujući jer je Green na samo 216 sekundi protjeran na početku igre, što mu je onemogućilo za njega Obucite svoj nba dresovi i nastavite se boriti. To je također nanijelo bolan udarac Golden State Warriorsima, a njihov plan borbe bio je izravno poremećen.

Razlog je bio taj što je Green tijekom igre pretrpio uzastopne tehničke prekršaje od suca, a on se požalio da je sudac izravno protjeran s terena. Suočavajući se s Curryjem, kojem je nedostajalo jezgre, bio je izravno emotivan i prekrivao je oči Los Angeles Lakers dresovi, nesiguran je li plakao od bijesa. Očito se Curry suočava s vrlo nepovoljnom situacijom s jednim nestalim generalnim Golden State Warriorsima. Također je vrlo ljut, ali to je nepovratni ishod. Naravno, Greenovo je ponašanje bilo apsolutno iracionalno, a također se ispričao cijelom timu nakon utakmice.

Green je doista vrlo impulzivan u rješavanju stvari, bilo prije ili sada, i još uvijek nije u stanju održavati racionalnost, što će biti veliki problem za Golden State Warriors.

Los Angeles Lakersi postavili su novi rekord u pojedinačnoj utakmici ove sezone

Los Angeles Lakersi su ponovno oborili rekord i navijači su bili uzbuđeni. Los Angeles Lakersi su u prošlom kolu protiv Indiana Pacersa igrali kao ludi i svladali protivnika Indiana Pacerse rezultatom 150-145. Navijači u nba dresovi na stadionu bili su ludi za njihovim postignućima. Zadnji put je 1987. postigao 150 koševa, čime je postavio rekord u nizu.

Los Angeles Lakersi su u ovoj utakmici bili preneoprezni za vodstvo od 19 koševa i zamalo su preokrenuli protivnika, ali su na kraju tijesno pobijedili protivnika i zapečatili rezultat. U ovoj rundi utakmica, Los Angeles Lakersi postavili su rekorde serije. Prvo, Los Angeles Lakersi postavili su novi rekord u jednoj utakmici ove sezone. Los Angeles Lakersi su zabili 116 koševa u prve tri četvrtine, postavivši novu ocjenu. momčadski rekord sezone Sada drugi Los Angeles Lakersi imaju četiri startna boda od 25+, što je ujedno i sedmi put u povijesti NBA da je momčad to uspjela u jednoj utakmici. Svaki igrač koji je nosio Los Angeles Lakers dresovi postigao je svoje rezultate. Po treći put, četvorica startera Los Angeles Lakersa postigla su više od 25 poena. To je također sedmi put u povijesti NBA lige da je momčad postigla ovaj podvig u jednoj utakmici.

Nakon ove utakmice, skor Los Angeles Lakersa dosegao je 39 pobjeda i 32 poraza, solidno deveto mjesto u Zapadnoj konferenciji. Njihova prednost nad Golden State Warriorsima postala je još izraženija.